O Firmie

Witaj w 4MATE

 

Pozwól, że się przedstawię i opowiem o mojej firmie.

Nazywam się Andrzej Galus i jestem właścicielem 4MATE – e-sklepu z bielizną damską.

Jeśli kiedykolwiek chciałeś kupić bieliznę  to wiesz, że nie jest to tak prosta rzecz jakby się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. W moim sklepie chcemy to zadanie maksymalnie uprościć- stąd taka konstrukcja sklepu: jak najwięcej obrazków. Menu zawiera tylko najbardziej istotne aspekty, czyli kolor i krój.

Jaką bielizną handlujemy?

Mamy w naszej ofercie wyroby polskich producentów PariPari , Caprice i Fernand Peril .Cechy wspólne tych firm oprócz tego , ze produkcja odbywa się w Polsce , to wysoka jakość wykonania oraz elegancki, oryginalny i seksowny styl. Dlatego mam nadzieję, że asortyment przypadnie Ci do gustu.

PariPari (z włoskiego: pari pari – dosłownie, słowo w słowo) jest nowoczesną marką bielizny damskiej. Firma łączy prawie 20-letnie doświadczenie w branży bieliźnianej z otwartością na nowe trendy i pomysły. Ekskluzywna bielizna PariPari spełnia marzenia kobiet, ale jako seksowna bielizna damska cieszy również mężczyzn.

Kolekcje bielizny Caprice nawiązują do najnowszych trendów mody światowej. Ich biustonosze, figi, stringi, szorty, kierowane są do kobiet nowoczesnych, aktywnych, realizujących się zawodowo, dla których ubiór ma znaczenie i jest sposobem wyrażenia własnej niepowtarzalnej osobowości.

Fernand Peril to bielizna wyjątkowa. Wyróżnia się na rynku swoim oryginalnym wzornictwem połączonym z najwyższą jakością wykonania. To bielizna, która ma za zadanie nie tylko spełniać swoje podstawowe funkcje, ale również podkreślić zmysłowość i urodę kobiet. Firma istnieje od 25 lat.

A teraz zapraszam do zakupów!

 

Andrzej Galus

 

logo 4MATE

Zapisz

Zapisz