3 rzeczy w ubiorach kobiet, które śmieszą facetów

Posted by on Lip 7, 2017 in Aktualności | 0 comments

3 rzeczy w ubiorach kobiet, które śmieszą facetów.

 

Przyjęło się uważać, że faceci nie zwracają uwagi na ubiór kobiet. A jednak. Wyniki ankiety przeprowadzonej wśród ponad 2000 mężczyzn w USA, w której byli pytani o to co ich śmieszy u kobiet pokazały, że jednak coś tam widzą J.

Wśród 20 najczęściej wymienianych rzeczy były 4 związane z  ubiorem.

Najwyżej, bo na 3 miejscu uplasowała się nieumiejętność chodzenia w szpilkach.

Na miejscu 8 były tak zwane z angielskiego „quattro-boob , czyli podwójne piersi. Chodzi oczywiście o sytuację, gdy kobiety mają zbyt mały stanik i ich piersi „wylewają” się górą tworząc wrażenie, że są cztery.

 

 

 

O tym jak tego uniknąć pisaliśmy tu  – https://4mate.pl/2017/06/znasz-te-symptomy/

 

Na miejscu 12 były wystające ze spodni stringi.

 

 

 

 

 

 

 

Na 18 „ camel toe” ( wielbłądzie kopytko), czyli zbyt obcisłe ubranie powodujące, że wargi sromowe są wyraźnie widoczne.

 

 

 

Skoro już wiadomo, co śmieszy, to czas powiedzieć jak tego unikać. Nie ma tu wielkiej filozofii. Trzeba po prostu zakładać odpowiednią bieliznę do odpowiednich do ubrań .

 

I tak, stringi możemy bezpiecznie nosić tylko do dopasowanych sukienek i spódniczek, oraz do leginsów, a także wszystkich spodni z wyższym stanem. W przypadku gdy chcecie założyć leginsy pamiętajcie jednak o „camel toe”.

Czego jeszcze powinnyśmy unikać ?

Rzeczą, o której panowie nie wspomnieli, a której również należy unikać jest vpl (visible panty line ) czyli widoczna linia majtek. Jeżeli wrzynają się w ciało to znaczy, że są zbyt małe i trzeba założyć większe. Pomocne będą również majteczki bezszwowe ( seamless ) lub cięte laserowo ( laser cut ).

 

 

 

Na zdjęciu poniżej widzimy również, że biała bielizna nie jest dobry rozwiązaniem do białych spodni, sukienek czy bluzek, bo ją po prostu widać. Należy zakładać bieliznę w kolorze cielistym.

 

 

 

W przypadku spodni ważne jest unikanie swojskich „ uchwytów miłości” ( muffin top). Mamy z nimi do czynienia gdy zakładamy zbyt mały rozmiar spodni i nadmiar ciała wypływa poza ich górną krawędź. Oczywiście oprócz większego rozmiaru możemy się posiłkować spodniami z wyższym stanem.

 

 

I ostatnia uwaga – do spodni z wyższym stanem nosimy stringi, figi lub figi z podwyższonym stanem    ( także bardziej wycięte ), a do normalnych i biodrówek, majteczki zwane właśnie  biodrówkami z angielskiego – hipsterkami. Do obcisłych spodni dobrym rozwiązaniem będą majteczki bezszwowe.

 

 

Powodzenia

Zapisz