Pomysł na prezent

Pomysł na prezent

Posted by on Kwi 8, 2016 in Aktualności | 0 comments

Czy bielizna to dobry pomysł na prezent dla dziewczyny ?

No właśnie: tak czy nie ?

Po pierwsze spytajmy, czy kobiety lubią dostawać bieliznę w prezencie od mężczyzn ?

Po odwiedzeniu mnóstwa forów, sprawdzeniu dużej ilości ankiet i wielu rozmowach z kobietami okazało się, że bielizna zawsze wymieniana jest w pierwszej piątce najchętniej otrzymywanych przez nie prezentów.

http://4mate.pl/wp-content/uploads/2016/02/Poradnik-faceta-kupuj%C4%85cego-prezenty.pdf

Jeśli dodamy do tego, że kwiaty i słodycze zawsze są na pierwszych dwóch miejscach, to wybór bielizny jako prezentu staje się coraz bardziej oczywisty.

Więc co? Masz trochę wolnej kasy i trochę czasu, żeby poszperać w internecie ? No to zaczynaj.

Czego szukamy? No właśnie czego? Bielizna koronkowa czy bawełniana? Kobiety kochają koronki, więc mimo, że na co dzień wolą majteczki bawełniane, z koronkowych na pewno się ucieszą.

Co dalej? Facetom najbardziej podobają się stringi i push upy. Ok.

A jednak nie bardzo ok.

To co podoba się facetom, tylko w połowie pokrywa się z tym, co podoba się kobietom. Mówimy tu o biustonoszach  push up. Ponad połowa kobiet lubi push upy. Optycznie powiększają piersi, a na nas wzrokowców to działa : ). Niestety zwolennicy stringów ( tzn. większość mężczyzn ) mają problem, ponieważ 2/3 pań woli figi. Więcej o krojach bielizny znajdziesz tutaj:

http://4mate.pl/index.php/poradnik-zanim-kupisz/

Więc co robić? Zaobserwuj co ona nosi i kup jej bieliznę w jej ulubionym kroju.

Jeśli chodzi o kolor to jest on mniejszym problemem, bo  90% kobiet nosi bieliznę albo białą albo czarną, więc ryzyko pomyłki nie jest duże. A może się okazać, jeśli wybrałeś inny kolor ( prezent na Walentynki musi być czerwony ; )), że też przypadnie jej do gustu.

A Twoje oczekiwania? Spokojnie. W każdym kroju znajdziesz coś co podniesie Ci … ciśnienie .Taki wybór sprawi, że oboje będziecie zadowoleni.

Znalazłeś. Fajnie. Teraz rozmiar.

Problem? Właśnie dlatego planując zakup bielizny dla niej musisz zacząć od poznania rozmiaru.

Mówimy o bieliźnie czyli zwykle o… stanikach lub majtkach.

Czasami o pasach do pończoch, halkach lub  koszulkach. Rozmiary biustonoszy  to liczba i litera (litery) np.80C lub 70DD . Pozostałe wymienione rzeczy mają zwykle oznaczenie literowe ( S, M, L, XL) lub liczbowe np. 32, 34 ,36 itd. Jeśli bielizna będzie miała rozmiar np. 36 , a sklepie będzie w oznaczeniach literowych, będziesz musiał sprawdzić: XS -34, S-36/38 , M-40, L- 42/44, XL –46.

Te informacje przydadzą Ci się jeśli chcesz sam poszukać rozmiaru na metkach jej bielizny. Możesz też po prostu zapytać.  Wbrew pozorom kobietom to nie przeszkadza.

Pamiętaj !!!  Kobiety lubią dostawać bieliznę pod warunkiem, że ma dobry rozmiar i krój, który im odpowiada. Jeśli ma to być wyjątkowy prezent musisz włożyć trochę wysiłku w jego wybór.

Pewnie zauważyłeś, że większość rad dotyczy facetów, którzy dosyć dobrze znają swoje partnerki.

A co jeśli jeszcze nie znacie się tak dobrze, że mógłbyś wiedzieć coś bieliźnie jaką lubi ? W tym wypadku kupując jej bieliznę w prezencie stąpasz po kruchym lodzie, ponieważ według większości kobiet taki prezent ma charakter seksualny i może to zostać przez nią źle odebrane.

Podsumowując – jeśli kupisz jej odpowiednią bieliznę będzie mieli radość oboje. Dlatego warto włożyć trochę wysiłku w poznanie jej gustów.