Siostrzane rozmiary

Posted by on Mar 3, 2016 in Aktualności | 0 comments

 

Siostrzane rozmiary

Bielizna damska kryje w sobie wiele dziwnych określeń. Pewnie nie raz słyszałaś rozmiary określenie  „rozmiary siostrzane” , ale czy wiesz co to znaczy ?

Producenci wykorzystują różne rozwiązania jeśli chodzi o zależność między wielkością miseczki , a obwodem w przypadku rozmiarów  siostrzanych  zwiększenie rozmiaru pod biustem powoduje zmniejszenie litery rozmiaru miseczki , ale objętość miseczki pozostaje bez zmian np : 75D = 80C.  Może okazać się to pomocne , gdy u danego producenta stanik w Twoim rozmiarze nie pasuje. Będziesz wiedziała jaki rozmiar przymierzyć.

 

Siostrzane rozmiary tabela

 

Jeśli miseczki wydają się dobre, ale biustonosz jest za luźny pod biustem – wypróbuj sąsiedni rozmiar po lewej. Np. 75D – na 70E.

Jeśli miseczki wydają się dobre, ale biustonosz jest za ciasny pod biustem – wypróbuj rozmiar po prawej. Np. 75D – na 80C.

Jeśli biustonosz wydaje się dobry pod biustem, ale miseczki są za małe – weź rozmiar poniżej w tabeli. Np. jeśli kupiłaś 75D – na 75E.

Jeśli biustonosz wydaje się dobry pod biustem, ale miseczki są za duże – weź rozmiar powyżej w tabeli. Np. jeśli kupiłaś 75D – na 75C .